زبان عربي
زبان انگليسي
زبان فارسي
فروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگان
اطلاعات فني
ورود به فروشگاه اينترنتي
دکوراسيون
مقالات
مزايده و مناقصه

شرکت صنایع رنگ و زرین یشم تولید کننده انواع رزین های پلی استر غیراشباع، رزین های آلکید، پوشش های صنعتی، پوشش های تعمیراتی اتومبیلی، رنگ های ساختمانی و پوشش های چوب می باشد. اولین تولیدات شرکت صنایع رنگ و رزین یشم در سال 1355 به بازار عرضه شده است.

در یک طرح توسعه در سال 1374 کارخانه به شهرک صنعتی چرمشهر در ورامین انتقال یافت. اکنون یشم با استفاده از نیرو های متخصص و آزمایشگاه مجهز، یکی از پیشتازان این صنعت در ایران است.

با همت تیم متخصص، یشم به تولید رزین های پلی استر بتونه، انواع رزین های پلی استر اورتوفتالیک و ایزوفتالیک برای مصارف مختلف مثل تولید لوله های آب ، سیستم های RTM و ... نائل گردید. صنایع رنگ و رزین یشم از اولین تولید کنندگان پوشش های تعمیراتی اتومبیلی است که از انواع بتونه های پلی استر تا رنگ های رویه 2K و بیس کوت را تولید می کند. از اهداف شرکت صنایع رنگ و رزین یشم جلب رضایت مشتری و ارائه محصولات به بازارجهانی است که منجر به فعالیت شرکت در زمینه صادرات از سال 1373 گشته است. صنایع رنگ و رزین یشم از اعضاء فعال "انجمن کامپوزیت" و "انجمن رنگ و رزین" ایران است.>  بیان دیدگاهها        >  گالری تصاویر       >  شبکه فروش        >  محصولات آینده
رنگهای تعمیراتی اتومبیل
.......................................
* بتونه سنگی سافت (پوست خور)
بتونه سنگی سافت با کد 1212 دو جزئی است و برپایه رزین پلی استر می باشد. این بتونه سنباده خوری بسیار خوبی دارد و بعد از اعمال سطحی صاف ایجاد می نماید. بتونه سنگی برای پرکردن ناهمواری های عمیق به کار می رود.

* بتونه سنگی هارد
بتونه سنگی هارد با کد 1232 دو جزئی است و برپایه رزین پلی استر می باشد. این بتونه بعد از اعمال سطحی خشک ایجاد می نماید. بتونه سنگی برای پرکردن ناهمواری های عمیق به کار می رود.

* بتونه سنگی جنرال
بتونه سنگی 1219 دو جزئی است و برپایه رزین پلی استر می باشد. این بتونه چسبندگی بسیار عالی روی سطوح مختلف دارد و برای پرکردن ناهمواری های عمیق به کار می رود.

* آستر فوری
آستر فوری تک جزئی است و بعد از اعمال به سرعت خشک می شود. این آستر سنباده خوری عالی و چسبندگی خوبی روی سطوح مختلف دارد. آستر فوری برای هموار کردن سطح بعد از استفاده از بتونه به کار می رود. 
استر فوری یشم در دو رنگ خاکستری با کد 1010 و بژ با کد 1020 ارائه می شود.

* بتونه فوری
بتونه فوری تک جزئی است و بعد از اعمال به سرعت خشک می شود. این بتونه سنباده خوری عالی و چسبندگی خوبی روی سطوح مختلف دارد. بتونه فوری برای پرکردن ناهمواری های کم عمق به کار می رود. 
بتونه فوری یشم در دو رنگ اخرایی با کد 1119 و خاکستری با کد 1120 ارائه می شود.

* رنگ دو جزئی هلیوس
رنگ 2k هلیوس به عنوان لایه نهایی برای رنگ آمیزی اتومبیل و سایر سطوح فلزی به کار می رود. فرمول رنگ های اتومبیل در نرم افزار هلیوس وجود دارد. همچنین فرمول فام مورد نظر را می توان با استفاده از کارتهای رنگی هلیوس پیدا نمود. رنگ 2k هلیوس براقیت بسیار بالایی دارد و در مادر رنگ های مختلف ارائه می شود.

* رنگ بیس کوت هلیوس

رنگ بیس کوت هلیوس برای رنگ آمیزی اتومبیل و سایر سطوح فلزی به کار می رود و روی آن باید کلیر 2k اعمال شود. فرمول رنگ های اتومبیل در نرم افزار هلیوس وجود دارد. همچنین فرمول فام مورد نظر را می توان با استفاده از کارتهای رنگی هلیوس پیدا نمود. رنگ بیس کوت هلیوس در 72 مادر رنگ ارائه می شود لذا مصرف کننده می تواند انواع فامهای متالیک و صدفی را با آن تهیه نماید.

علاوه بر موارد فوق، سه نوع افزودنی در این گروه محصولات وجود دارد که برای تینت کردن رنگ کاربرد فراوانی دارد. Mix300 و Mix 495 کمک می کند که اکلیل موجود در رنگ ریزتر یا درشت تر به نظر آید. Mix 496 یا افزودنی 3C در رنگهایی که مقدار زیادی پیگمنت صدفی دارد، درخشندگی را زیاد میکند.

* کلیر دو جزئی هلیوس
کلیر 2k هلیوس به عنوان لایه نهایی برای رنگ آمیزی اتومبیل و سایر سطوح فلزی روی رنگ بیس کوت به کار می رود. کلیر هلیوس براقیت بسیار بالایی دارد.


رنگهای صنعتی
........................

    پوششهای مخصوص سطوح پلاستیک

    پوششهای آکریلیک پایه آبی و پایه حلالی

    پوششهای ضدخوردگی Glass Flake

    پوششهای ضدخوردگی اپوکسی شامل آسترها ، لایه میانی و لایه رویه

    پوششهای ضد خوردگی پلی اورتان

    پوششهای ضد خوردگی آلکیدی

 رزین ها
..............

  • رزین های وینیل استر

  • پلی استر غیراشباع ارتو فتالیک

  • پلی استر غیراشباع ایزو فتالیک

  • پلی استر مورد مصرف به عنوان لاک یا ورنی در صنایع چوب

  • رزین های پلی استر نرم و منعطف

  • پلی استر مخصوص چسب سنگ و بتونه سنگی و انواع ژلکوت


آدرس : تهران، يوسف آباد، نرسيده به همت، خيابان 65، پلاك 12، طبقه اول

كد پستي : 1434965311
تلفن: 88065665
فاکس: 88213967

آدرس کارخانه: ورامین، چرم شهر، شهرک صنعتی سالاریه، قطعه ۱۴۷
تلفن: ۲٠ الی ۳۴۱۵-٠۲۹۲۴۳۵

پست الکترونیک: info@yashm.co.ir

تبليغات


صفحه اصلي
نقشه سايت
RSS
فروشگاه
صفحه اصلی | ارتباط با ما | اطلاعات کلی | اطلاعات فنی | دکوراسیون
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به فروشگاه چسب و رنگ مهرگان مي باشد
تلفن: 34586747-34586764 (026)
ايميل: info@mehreganchemist.com
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون