زبان عربي
زبان انگليسي
زبان فارسي
فروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگان
اطلاعات فني
ورود به فروشگاه اينترنتي
دکوراسيون
مقالات
مزايده و مناقصهشركت صنايع رنگ افشار تهران
 
2

مجتمع صنایع رنگسازی افشار تهران در سال ۱۳۸۰ با خریداری مالکیت کارخانه رنگ تهران سابق به مساحت ۸۰۰۰ متر مربع و زیربنای ۶۰۰۰ متر افتتاح گردید .

طپس از تجهیز آزمایشگاه ها ، سالن تولید ، تعمیرات مورد نیاز و دریافت مجوز های قانونی در سال ۱۳۸۱ به صورت آزمایشی اولین نمونه محصولات تولیدی خود را در اختیار فعالان در عرصه اجرا و پیمانکاران و متخصصین و همچنین آزمایشگاه های معتبر داخلی و خارجی که تحت نطارت موسسه استاندارد و تحقیقات  صنعتی مشغول به کار بودند قرارداد و پس از دریافت تاییدیه های آزمایشگاهی و بازتاب مثبت از عاملین اجرا شروع به تولید نمود .

 

در فاز اول برنامه ها (۱۳۸۳) ، با تلاش مدیران و پرسنل موفق به اخذ ۶ گواهینامه استاندارد محصولات تولیدی از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی شد و در سال ۱۳۸۶ تعداد این گواهینامه ها به ۹ عدد ارتقاع یافت . در ابتدای سال ۱۳۸۵ پیرو تصمیمات و برنامه ریزی های اتخاذ شده از سوی هیئت مدیره که مبنی بر تلاش مضاعف در جهت بهبود مستمر کیفیت و اصل بنیادی مشتری مداری بود . جناب آقای محمد پورخمارلو بعنوان مدیر عامل مجتمع منتصب گردید و این مسئولیت در دستور کار ایشان قرار گرفت  پس از تلاش های شبانه روزی تمامی مدیران و پرسنل و حضور موفق در ۹ دوره نمایشگاه های بین المللی تخصصی رنگ رزین استان تهران ، نمایشگاه تخصصی رنگ ورزین استان اصفهان ، ۲دوره نمایشگاه بین المللی آذربایجان غربی و انعقاد قرار داد با مشاورین و مهندسین با تجربه در زمینه های مرتبط در سال ۱۳۸۸ موفق و مفتخر به کسب عنوان اولین دریافت کننده گواهینامه بین المللی مدیریت کیفیت در صنعت رنگ های ساختمانی ISO 9001:2008  از شرکت BRS آمریکا و دریافت لوح تقدیر از همایش بزرگان صنایع شیمیایی کشور و واحد نمونه کشوری گردید .

هم اکنون از محصولات این مجتمع می توان به انواع رنگ های صنعتی ، روغنی آلکیدی (پایه حلالی) ، پلاستیک و نیم پلاستیک استاندارد ، نسل جدید پوشش های داخل و خارج ساختمان (رنگهای پایه آب و …) ، مولتی کالر ، انواع پوششهای کنیتکس ، انواع رنگهای مخصوص جدول و اسپری های ضد بخار و ضد بو و … نام برد .

از پروژه های آتی و طرح توسعه این مجتمع که در مرحله برنامه ریزی و پژوهش قرارداد ، می توان به واحد بزرگ خط تولید رنگهای اسپری و واحد فن آوری نانو اشاره نمود.

هم اکنون  این مجتمع علاوه بر تامین نیاز های داخل کشور در سال های اخیر به بازار های جهانی راه یافته است . تولیدات این مجتمع را می توان در بیشتر کشور های آسیای میانه وعربی مشاهده نمود .              >  بیان دیدگاهها        >  گالری تصاویر       >  شبکه فروش        >  محصولات آینده

        
     


    رنگهای روغنی آلکیدی

   انواع کنیتکس ها و روغن ها

   رنگ های پلاستیک و نیمه پلاستیک

   رنگ های اکریلیک (پایه آب)
 
آدرس :تهران - شهريار - جاده ملارد - شهرك صنعتي والفجر - خ. پانزدهم
 
 
تلفن :۶۵۹۹۶۶۸۹ – ۶۵۹۹۶۷۷۹ (۰۲۱)
        ۶۵۶۷۱۵۸۸ – ۶۵۹۹۳۸۴۷ (۰۲۱)
تلفکس: ۶۵۶۷۱۸۵۵ (۰۲۱)
پیامک : ۰۹۴۶ ۶۶۶ ۰۹۳۶

ایمیل : info@afshartehranpaint.com
وب سایت: www.afshartehranpaint.com

تبليغات


صفحه اصلي
نقشه سايت
RSS
فروشگاه
صفحه اصلی | ارتباط با ما | اطلاعات کلی | اطلاعات فنی | دکوراسیون
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به فروشگاه چسب و رنگ مهرگان مي باشد
تلفن: 34586747-34586764 (026)
ايميل: info@mehreganchemist.com
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون