زبان عربي
زبان انگليسي
زبان فارسي
فروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگان
اطلاعات فني
ورود به فروشگاه اينترنتي
دکوراسيون
مقالات
مزايده و مناقصه
رنگ های صنعتی:

رنگ روغنی سریع خشک سینتوراپید
رنگ روغنی سریع خشک سینتوراپید بر اساس رزین آلکید سریع خشک تهیه شده است و با برخورداری از پوشش و چسبندگی عالی در مدت حدود 1 ساعت پس از اجرا روی سطوح فلزی خشک می شود. این رنگ برای رنگ آمیزی کابینت، بشکه، لوازم باغبانی و دیگر تجهیزات فلزی بکار میرود.
رنگ بندی: متنوع
بسته بندی: کوارت، گالن، 5 گالن

 
ترافیك (سینتولاین(
رنگ ترافیك بر پایه رزین آکریلیک پایه حلال با قابلیت پوشش خوب، چسبندگی عالی و مقاومت عالی در مقابل آب، سایش و شرایط مختلف آب و هوایی برای رنگ آمیزی سطوح بتونی و آسفالت بکار می رود. جهت افزایش دید پرل همراه رنگ قابل ارائه می باشد.
رنگ بندی : سفید و زرد
بسته بندی : 25 کیلوگرم

 
رنگ روغنی کوره ای
رنگ روغنی کوره ای با پوشش و چسبندگی عالی جهت رنگ آمیزی سطوح فلزی از قبیل لوازم خانگی و دیگر سطوح فلزی بکار می رود. این رنگ در دمای حدود 150c0 در مدت 20 دقیقه بکار می رود.
 
بسته بندی: گالن، 5 گالن

 
رنگ سیلیکونی
رنگ سیلیکونی بر پایه رزین سیلیکونی و خمیر آلومینیوم برای رنگ آمیزی دیگ های بخار، دودکش، تنور نانوایی، و دیگر سطوح فلزی که به تحمل دمای 400 نیاز دارند بکار میرود.
 
بسته بندی: گالن، 5 گالن

 
رنگ اپوکسی کف
رنگ اپوکـسی کـف با قـدرت چسبندگی و ماندگاری بالا برای پوشش سطوح سیماوموزائیک کف بکار می رود. این پوشش مقاومت شیمیایی و مکانیـکی سطـح را افزایـش می دهد.
 
بسته بندی: گالن، 5 گالن

 
رنگ چکشی
رنگ چکشی هامر فیکس سریع خشک دارای طرح چکشی مناسب برای رنگ آمیزی سطوح فلزی مانند کمد اداری، گاو صندوق، صندلی و دیگر تجهیزات فلزی بکار می رود.
 
بسته بندی: گالن، 5 گالن


 
 
تبليغات


صفحه اصلي
نقشه سايت
RSS
فروشگاه
صفحه اصلی | ارتباط با ما | اطلاعات کلی | اطلاعات فنی | دکوراسیون
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به فروشگاه چسب و رنگ مهرگان مي باشد
تلفن: 34586747-34586764 (026)
ايميل: info@mehreganchemist.com
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون