زبان عربي
زبان انگليسي
زبان فارسي
فروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگان
اطلاعات فني
ورود به فروشگاه اينترنتي
دکوراسيون
مقالات
مزايده و مناقصه
پوشش ورق رنگی 

ورق های رنگی آماده مدت هاست که در صنایع مختلف به کار گرفته شده اند . در صنعت ساختمان برای نمای داخل و بیرون کارخانجات ، در صنعت حمل و نقل برای ساخت کانتینر ها ، در صتایع تولید لوازم خانگی و همچنین در صنعت قوطی سازی ورق های رنگی مصارف عمده ای دارند .این روش تا حدود زیادی قادر است عملیات رنگ آمیزی را بهینه نماید . آماده سازی سطح و تا حد امکان خذف حلال ، بهبود شرایط زیست محیطی از دیگر موارد قابل ذکر میباشند .
در این روش ابتدا رول ورق فلزی توسط دستگاهی مخصوص به نام Decoiler باز میشود ، سطح ورق مورد بازرسی دقیق قرار میگیرد و سپس توسط مواد شیمیایی مخصوص تمیز و آماده سازی سطح صورت میگیرد . در این روش میتوان از برس های مناسب برای زدودن آلودگی ها نیز استفاده کرد .بعد از خشک شدن سطح فلز ورق آماده سازی شده وارد اتاق رنگ میشود تا هردوطرف آن توسط غلطکهای مخصوص آستر گردد. در مرحله بعد نوار رنگ شده وارد کوره میگردد که زمان عبور نوار در این قسمت بین 20 تا 30 ثانیه میباشد و پس از خروج از کوره با استفاده از جریان هوا و پاشیدن آب ، نوار متحرک سرد شده و مجددا" برای رنگ آمیزی لایه نهایی وارد اتاق رنگ دوم میشود . سپس ورق از کوره عبورداده میشود و پس از سرد شدن بازرسی شده و رول میگیرد .

تبليغات


صفحه اصلي
نقشه سايت
RSS
فروشگاه
صفحه اصلی | ارتباط با ما | اطلاعات کلی | اطلاعات فنی | دکوراسیون
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به فروشگاه چسب و رنگ مهرگان مي باشد
تلفن: 34586747-34586764 (026)
ايميل: info@mehreganchemist.com
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون