زبان عربي
زبان انگليسي
زبان فارسي
فروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگان
اطلاعات فني
ورود به فروشگاه اينترنتي
دکوراسيون
مقالات
مزايده و مناقصه

پوشش هاي پلي اورتان

پوشش هاي پلي اورتان 
به عنوان رنگ لايه نهايي براي محافظت از خوردگي سازه هاي فلزي به كار برده مي شود. اين پوشش ها مقاومت نوري - مقاومت در برابر آب - ضربه و سايش عالي دارند. این پوششها همانند اپوکسی ها می توانند با فرمولاسیون مختلف و خواص مختلف تولید شوند ..پوششهای پلی اورتان از واکنش ایزوسیانات با مواد دارای هیدروکسیل مانند آب وپلی الها(شامل روعن های گیاهی ،پلی استر هاو پلی اتر ها ) تولید می شوند.

 


در واقع هر جا که یک گروه هیدرو کسیل فعال وجود داشته باشد.ایزوسیانات با آن واکنش می دهد . پوششهای پلی اورتان دارای خاصیت مقاومت به ضربه بسیار بالائی هستند که بدین وسیله از پوششهای دیگر متمایز می گردند. با تغیرات در فرمولاسیون پوششهای پلی اورتان می توان پوششی را طراحی کرد که بطور همزمان دارای انعطاف پذیری، مقاومت به ضربه و مقاومت به سایش بالا باشد . پوششهای پلی اورتان معمولا" به عنوان لایه نهائی بر روی پرایمر مناسب اعمال شده ودر شرایط خورنده مقاومت بسیار زیادی از خود نشان می دهند.

Co-reactive coatings-urethanes:
General properties

تبليغات


صفحه اصلي
نقشه سايت
RSS
فروشگاه
صفحه اصلی | ارتباط با ما | اطلاعات کلی | اطلاعات فنی | دکوراسیون
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به فروشگاه چسب و رنگ مهرگان مي باشد
تلفن: 34586747-34586764 (026)
ايميل: info@mehreganchemist.com
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون