زبان عربي
زبان انگليسي
زبان فارسي
فروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگان
اطلاعات فني
ورود به فروشگاه اينترنتي
دکوراسيون
مقالات
مزايده و مناقصه
 پوششهاي مقاوم به حرارت 

 


بسیاری از پوشش ها در دماهای بالا مقاومت چندانی نداشته و دچار آسیبهای جدی میشوند به عنوان مثال پوشش های پلیمری دارای کلراید یا رزین های کلرایدی در یک بازه زمانی و بسته به دمای کاری تجزیه شده وآسیب میبینند ، همچنین آزاد شدن اسید هیدروکلریک می تواند به شدت خورندگی  محیط را افزایش دهد . حتی برخی از پلیمرها که اتم کلراید را ندارند در دماهای بالا تجزیه شده و از سطح تبخیر میشوند که پلیمر های استیرنی از این دسته میباشند . برخی دیگر از پلیمر ها نیز که معمولا" در دماهای بالا پخته میشوند بسیار ترد و چروک شده و چسبندگی خود را از دست میدهند .
در این خصوص پلیمرهای سیلیکونی مقاومت خوبی تا دمای (370C(700F از خود نشان میدهند وبطور پیوسته در این دماها مورد استفاده قرار میگیرند. همچنین پوششهای غیر آلی که با لایه نهایی سیلیکون - آلومینیوم پوشش داده میشوند ، مقاومت بسیار خوبی تا دمای (520C(968Fاز خود نشان می دهند .

تبليغات


صفحه اصلي
نقشه سايت
RSS
فروشگاه
صفحه اصلی | ارتباط با ما | اطلاعات کلی | اطلاعات فنی | دکوراسیون
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به فروشگاه چسب و رنگ مهرگان مي باشد
تلفن: 34586747-34586764 (026)
ايميل: info@mehreganchemist.com
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون