زبان عربي
زبان انگليسي
زبان فارسي
فروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگان
اطلاعات فني
ورود به فروشگاه اينترنتي
دکوراسيون
مقالات
مزايده و مناقصه

اين رنگ كه بر پايه پلي اول هاي اكريليك – هيدروكسي اكريليك و پلي ايزوسياناتهاي آليفاتيك توليد و عرضه مي گردد براي سطوح فلزي و معمولا بعنوان آخرين لايه مورد استفاده قرار مي گيرد .
به لحاظ ساختار شيميايي رنگ و اجزاء متشكله آن از خواص بسيار خوب تا عالي از جمله در مقابل رطوبت ، شرايط جو صنعتي ، املاح گوناگون ، مواد شيميايي قليايي و اسيدي بوده و بدليل تراكم شبكه ايجاد شده از نفوذ پذيري قابل توجهي برخوردار است . ويژگي بارز رنگهاي پلي اورتان مقاومت آنها در برابر اشعه ماوراء بنفش بوده و جهت پوشش دهي سازه هايي كه در معرض تابش نور خورشيد قرار دارند توصيه ميگردد .

مشخصات فني :

نوع رنگ : دو جزئي (هيدروكسي اكريليك – ايزوسيانات )
فام : سفيد (در شيدهاي ديگر نيز قابل عرضه مي باشد )
وزن مخصوص : ( مخلوط دوجزء ) g/cm³2/1
درصد مواد جامد :
حجمي : 4/19 درصد وزني : 65 درصد
نرمي ذرات : 10 ميكرون
براقيت در 60 درجه : 90
ويسكوزيته مخلوط دو جزدر 25 سيلسيوس :70ثانيه با كاپ (4) Din 53211
ثبات براقيت : بسيارخوب
پوشش : 8 - 12 متر مربع بر ليتر 40 – 30 ميكرون (dft)
خشك شدن :
زمان خشك شدن سطحي : 1 ساعت در 25 درجه سيلسيوس
زمان خشك شدن كامل : 48 ساعت در 25 درجه سيلسيوس
سخت شدن نهايي : 6 روز در 25 درجه سيلسيوس
پوشش دهي مجدد: حداقل 8 ساعت و حداكثر 48 ساعت
نسبت اختلاط : 5 به 1 وزني
طول عمر مخلوط : 6 ساعت
رقيق كننده : SO - 50000
پايداري در انبار :يكسال ( دور از رطوبت و در شرايط مناسب )

طريقه استفاده و نگهداري :

اين رنگ كه بعنوان لايه نهايي روي پوشش هاي حفاظتي اپوكسي بسيار مناسب مي باشد ، تنها نقطه ضعف سيستمهاي حفاظتي مذكور را در مقابل نور خورشيد بر طرف مي سازد و بديهي است مي بايست اعمال آن روي لايه هاي يادشده پس از تميز نمودن سطح از هر گونه آلودگي و گرد و غبار و در محدوده زماني پوشش دهي مجدد كه در مشخصات فني قيد گرديده است صورت پذيرد و در شرايطي كه به هر دليل استفاده از اين رنگ بعنوان يك لايه مورد نظر باشد لازم است سطح زيرين بطور كامل آماده سازي گرديده كه بهترين روش جهت اين منظور سند بلاست تا درجه SA2½ مي باشد . پس از آماده سازي سطح ، بايستي رنگ و سخت كننده را به نسبت هاي داده شده مخلوط نموده و پس از اطمينان از اختلاط كامل با يكي از روشهاي معمول يعني با استفاده از پيستوله ، پيستوله بدون هوا ، رول يا قلم اعمال گردد .

 

توضيح :

از تماس رنگ و هاردنر ( بويژه هاردنر ) با آب ، رطوبت انواع الكلها و .. .. بايد جدا"جلوگيري شود . شرايط آب وهوايي جهت اعمال رنگ بهتر است حتي المقدور از رطوبت نسبي 50 درصد برخوردار بوده و دماي سطح مورد رنگ آميزي بايد حداقل 3 درجه بالاي نقطه شبنم باشد زيرا در غير اينصورت چسبندگي لازم
و ديگر خواص رنگ حاصل نخواهد شد .

تبليغات


صفحه اصلي
نقشه سايت
RSS
فروشگاه
صفحه اصلی | ارتباط با ما | اطلاعات کلی | اطلاعات فنی | دکوراسیون
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به فروشگاه چسب و رنگ مهرگان مي باشد
تلفن: 34586747-34586764 (026)
ايميل: info@mehreganchemist.com
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون