زبان عربي
زبان انگليسي
زبان فارسي
فروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگان
اطلاعات فني
ورود به فروشگاه اينترنتي
دکوراسيون
مقالات
مزايده و مناقصه


شركت رنگسازي هاويلوكس در سال 1339 شمسي تاسيس و بمنظور توليد انواع رنگ‌ها و پوشش‌هاي ساختماني و صنعتي به بهره‌برداري رسيد. با افزايش حجم توليد محصولات، محل كنوني شركت در زميني به مساحت پنجاه هزار متر مربع در ده كيلومتري غرب تهران(حدفاصل بزرگراه و جاده مخصوص تهران ـ كرج) آماده گرديد و شركت به مكان اخير انتقال يافت. واحد توليد رزين شركت در سال 1373 بااستفاده از ماشين‌آلات مدرن اروپايي راه‌اندازي گرديد كه علاوه بر مصارف داخلي شركت، بخشي از مصارف ساير توليدكنندگان رنگ را نيز تامين مي‌نمايد. 
در سال 1378 واحد توليد پوشش‌هاي پودري بر اساس دانش فني شركت HYUNDAIكره و تحت ليسانس شركت مذكور و با استفاده از مدرن‌ترين ماشين‌آلات، مورد بهره‌برداري قرار گرفت و در حال حاضر نيازهاي بخش مهمي از صنايع داخلي را بويژه در بخش لوازم خانگي، قطعات خودرو و صنايع فلزي پاسخگوست. 
توليد نسل جديد رنگ‌ها و پوشش‌هاي ساختماني پايه آب در سال 1384 بر اساس دانش فني گروه شركت‌هاي كاپارول آلمان (DAW– CAPAROL)و با استفاده از نام‌تجاري آن گروه آغاز گرديد.
در حال حاضر، شركت رنگسازي هاويلوكس شامل سه كارخانه توليد رنگ‌هاي مايع ساختماني و صنعتي، توليد پوشش‌هاي پودري، و توليد رزين‌هاي آلكيدي است. ظرفيت اسمي توليد ساليانه فعلي شركت، بالغ بر 20.000 تن انواع رنگ‌هاي مايع ساختماني و صنعتي، 4.000تن انواع پوشش‌هاي پودري، و 5.000تن انواع رزين‌هاي آلكيدي مي‌باشد.
شركت رنگسازي هاويلوكس بمنظور همگامي با دانش و فن‌آوري روز و افزايش قابليت پاسخگويي به خواست‌ها و نيازهاي متنوع مصرف‌كنندگان، آزمايشگاه مركزي تحقيق و توسعه خود را در سه بخش رنگ‌هاي مايع، پوشش‌هاي پودري و رزين تجهيز نموده كه با بهره‌گيري از دانش و تجارب طولاني متخصصين خود، فعاليت‌هاي پژوهشي گسترده‌اي را هدايت مي‌نمايند.همچنين توليد محصول در هر يك از كارخانجات، تحت نظارت آزمايشگاه‌هاي مستقل كنترل كيفيت مربوطه قرار دارد.
شركت رنگسازي هاويلوكس از سال 1377نسبت به استقرار سيستم مديريت كيفيت بر مبناي استانداردهاي ISOسري 9000اقدام نموده و موفق به ثبت سيستم و اخذ گواهينامه مديريت كيفيت از موسسه QMIكانادا گرديده است.


>  بیان دیدگاهها        >  گالری تصاویر       >  شبکه فروش        >  محصولات آینده
1ـ رنگ‌هـا و روكش‌هاي مايع

2ـ پوشش‌هاي پودري


33ـ رزين‌هـا 
 

  
تلفن : 
9-44525663-021
فکس: 44525480-021
ایمیل :test@email.com

تبليغات


صفحه اصلي
نقشه سايت
RSS
فروشگاه
صفحه اصلی | ارتباط با ما | اطلاعات کلی | اطلاعات فنی | دکوراسیون
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به فروشگاه چسب و رنگ مهرگان مي باشد
تلفن: 34586747-34586764 (026)
ايميل: info@mehreganchemist.com
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون