زبان عربي
زبان انگليسي
زبان فارسي
فروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگان
اطلاعات فني
ورود به فروشگاه اينترنتي
دکوراسيون
مقالات
مزايده و مناقصهشرکت رنگ احسان

شرکت رنگدانه کالا (سهامی خاص) تولیدکننده رنگ احسان، در سال 1375 توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی در منطقه جاده آبعلي تهران تأسيس و با اخذ مجوز ظرفيت توليد 1000 تن در سال، در يك شيفت كاري و با هدف تــوليد محصول، ايجاد بســتر مناسب جهت انجام تحـقیقات و ابداع و نوآوری در تولید رنگ های ساختمانی و صنعتی و تولید محصولات مشخص با کیفیت در حد استانداردهای داخلي و جهاني، فعاليت خود را آغاز نمود. با پا نهادن به عرصه صنعت رنگ با نام تجاري رنگ احسان در طی ســالیان گذشته، روند رو به رشد و صعودي نيل به اهداف پيش بيني شده، سبب شد تا در تاريخ 1379 اقدام به اخذ مجوز افرايش ظرفيت توليدات خود به ميزان 3320 تن در سال در يك شيفت كاري نموده و در زمینه تولید رنگ های ساختمانی و صنعتي جــایگاه مناسبی کسب کند.
در سال 1382 با انتقال به كارخانه جديد خـود در منطقه صنعتي شــورآباد تهران با مساحتي بالغ بر 16000 مترمربع، ظرفيت توليدات خود را تا 7200 تن در سـال در يك شيفت افزايش داده و با بهره گيري از ماشين آلات مدرن اروپائي و آزمايشگاه هاي تخصصي و مهندسين مجــرب و همچنين با استفاده از مواد اوليه مرغوب از كارخانه هاي معتبر اروپـائي توانسته بستــر مناسبي را جهت توليدات خود فراهم سازد و فعالیت و سیر صعودی رو به رشد خود را تسـریع نمــاید. در سال 1385 با تلاش و همت متخصصان و كارشناسان، شركت رنگدانه كالا اقدام به افـــزايش ظرفيت تـــوليدات خـــود تـا 12500 تن در سال و در يك شيفت كاري و آغاز توليد رنگ هاي اتومبيلي و رنگ هاي صنعتي، جايگاه جديدي در اين صنعت به خود اختصاص داد. 
در سال 1388 با افزايش ظرفيت توليدات خود به 13460 تن در سال و اخذ مجوزهاي لازم و افــزايش ماشــين آلات اقــدام به خط كشي جاده ها و توليد رنگ هاي ترافيكي نموده و همچنين با انعقاد قرارداد با شركت PROSEP تــركــيه جهت تــوليد انــــواع رنگ هاي اكريليك پايه آب، قدمي ديگر در راه رشد، توسعه و تامين نيازهاي مشتريان با بهره گیری از تكنيك هاي روز دنيا نهاد. تلفیق عــلم و تجربه در صنعــت رنــگ در شرکت رنگدانه کالا از اولویت های اصلی بـوده و همـــواره به این مهـــم، بطـور جد پــرداخته شده است. ثمـــره این تلفـیق، ایجـــــاد محیطــی منــاسب جهــت رشــد استعدادهای جدید و پنهـان در این صنعت گردیده و ثمرات قــابل توجهی نیز برای این شرکت داشته است. 

 

              >  بیان دیدگاهها        >  گالری تصاویر      >  شبکه فروش        >  محصولات آینده

        
     


 
رنگهاي ساختماني و تزئيني    
بسياري از ما مايليم دكوراسيون منزل خود را عوض نموده و نیز علاقمند به بزرگ نمايي فضــاي منزل خود هستیم. با تـوجه به اينكه ديوارهاسطوح بسیار وسیعی از فضای زندگی مان را تشکیل می دهند بنابراین انتخاب و اجرای رنگ آن ها تاثیر بسیاری در زیبایی محیط، روان ساکنین و وسیع تر نمایاندن فضاها بخصوص آپارتمان هاي کوچک داشته و همچنین امکان خلاقیت و ذوق آزمایی را به بهترین وجه میسر می نماید. 
شركت رنگدانه كالا تولید کننده رنگ احسان با انواع رنگ هاي دكوراتيو و تزئيني خود به شما جهت رسيدن به اين اهداف كمك مي نمايد. 
 رنگهاي توليدي شركت رنگدانه كالا (رنگ احسان) در اين گروه:
رنگ روغني براق آلكيدي ، روغني مات آلكيدي ، رنگ آستري (پوشش زيرين)،ضد زنگ آلكيدي،جلاي آلكيدي،اكليل نقره اي، رنگ استخري،رنگهاي پلاستيك و نيم پلاستيك

 

رنگهاي صنعتي و دريايي    
جهت جلوگيري يا كاهش تخريب نــاشي از واكنش هاي شيميايي ميان فلز و محيط كه خوردگي نام دارد روش هاي متفاوتي مورد استفاده قرار مي گيرد. يكي از متداول ترين روش ها استفاده از رنگ هاي صنعتي يا حفاظتي است. در اينـگونه مــوارد غالبا" از چند نوع رنگ تحت عنــوان سيستم استفاده مي شود. اين رنگ ها بــا عناوين آستري، مياني و رويه مشخص مي گردد. با توجه به اين مطلب كه ميزان و نوع خوردگي در مناطق مختــلف متفاوت است نمي توان از يك نوع سيستم پوششي در تمام مناطق استفاده كرد. لذا بديهي است اجزاي سيستم هاي پوششي از لحاظ نوع مواد اولـــيه و درصد مصرف آنها و چه از نظر تعداد لايه هاي رنگ و ضخامت فيلم خشك با يكديگر متفـاوت باشند. 
عوامل مؤثر در ايفاي نقش حفاظتي رنگ هاي صنعتي :
 - انتخاب سيستم پوشش مطلوب
 - توليد و فرمولاسيون مناسب رنگ ها
 - آماده سازي مناسب سطوح
 - اجراي صحيح عمليات رنگ آميزي
 - نظارت و بازرسي در كليه مراحل 
بي توجهي به هــر يك از عوامل فوق به نوبه خود موجب ايجــاد عوارض در فيــلم رنگ شده و طبيعتا"در كاهش عمر مفيد سيستم پوشش مؤثر خواهد بود.
شركت رنگدانه كالا تولید کننده رنگ احسان، با توليد رنگ هاي صنعتي و اجراي سيستم هاي مرتبط، در ايــن بخش نيز شمارا همياري خواهد نمود.

 

رنگهاي اتومبيلي      

پوشش هاي خودرو به دو گروه طبقه بندي مي شوند:
- پوشش هاي بدنه خــودرو: بصورت دو جزئي مورد استفــاده قرار مي گيـرند و از خـواص اين پوشـش ها مي توان، ايجاد سختي بالا در زمان كوتاه بدون نياز به حــرارت، مقاوم در برابر باران اسيدي، سوخت و پاك كننده ها و آلــودگي ها مقــاومت سايشي و مقــاوم در برابر خوردگي و همچنين مي توان به مقـاومت بـالاي اين پوشش ها در برابر اشعه UV نام برد. 
- قطعات پليمري خودرو: بخش پوشش دهي قطعات پليمـري خـودرو مانند سپــر و ديگر قطعات جانبي خــودرو كه اين پوشش ها ضمــن قطبي نمودن سطــح، باعث دوام و استحكام قطعات پليمري و مقاومت آنها در برابر اشعه UV شده و جنبه تزئيني نيز دارند. 
شركت رنگدانه كالا تولید کننده رنگ احسان، در بخش توليد انواع پوشش هاي خودرو، گامي ديگر در صنعت رنگ خودرو برداشته است. 


رنگهاي ترافيكي
   

 رنگ تــرافيك ســرد يك جزئي: اين رنــگ بر پايه رزين اكــريليك مي بــاشد و با شاخص هاي مقاومت در مقابل رطوبت، سايش، اشعه ماوراء بنفش خورشيد و عدم جرم - پذيري و در نتيجه ماندگاري بالا، براي خط كشي جاده ها و خيابان ها مورد استفاده قرار مي گيرد.

رنگ ترافيك دو جزئي : اين رنگ بر پايه رزين اكريليك دو جزئي مي باشد و براي خط كشي عابر پياده مورد استفاده قرارمي گيرد. ضخامت بالا در اجرا، مقاومت به سايش و رطوبت و اشعه ماوراء بنفش خورشيد و عدم جرم پذيري از شاخص هاي اين رنگ مي باشد.
رنگ رفوژي (جدولي): اين رنگ ها بر پـايه رزين هاي آلكيدي و يا اكريليك توليد مي شود و جهت اعمال برروي جداول حاشيه خيابان ها مورد استفاده قرار مي گيرد. اين رنگ ها مقــاوم به رطوبت، اشعه ماوراء بنفش خورشيد و داراي جلا و ماندگاري مناسب مي باشند.
شركت رنگدانه كالا تولید کننده رنگ احسان، با بكارگيري دستگاه هاي مخصوص خط كشي، نيـروي انساني مجرب و با مجـــوز اداره ايمني راه هاي وزارت راه در بسيــاري از پــروژه هاي خط كشي ملي و استاني شركت دارد. 


رنگهاي اكريليك پايه آب احسان پروسپ
   

شركت رنگدانه كالا تولید کننده رنگ احسان با مشاركت و تحت ليسانس شركت PROSEP تركيـه اقـدام به توليد انواع رنگ هاي اكريليك پايه آب نموده است كه با توجه به پيش بيني و آينده نگري شركت درمورد تغيير فرهنگ مصرف رنگ هاي پايه حلال و انتقال آن به رنگ هاي پايه آب، قدمي ديگر در صنعت رنگ برداشته كه عمـده خاصيت رنگ هاي اكـريليك پايه آب عبارتند از:

- بدون بو و حساسيت 
- بدون نياز به تينرهاي صنعتي و بدبو 
- خشك شدن سريع 
- خود شوينده و هميشه تميز 
- ضد غبار (آنتي استاتيك) 
- ضد خزه و جلبك 
- اجراي سريع و آسان بر روي كليه سطوح داخلي و خارج ساختمان 
- آنتي باكتريال 
- صد در صد قابل شستشو با انواع شوينده ها 
- بهداشتي و غير سمي و عاري از سرب و فلزات سنگين 
- تنوع رنگ بيش از 16000 رنگبندي 
- مقاوم در برابر UV و پرتوهاي خورشيدي و آب باران 
- حفظ قابليت تنفس بتن 
- آب گريز و غبار گريز 
- پوشش بسيار بالا و چسبندگي بسيار خوب و قابل نفوذ درسطح 
رنگهاي توليدي رنگدانه كالا(احسان پروسپ) در اين گروه :
رنگ اكريليك پايه آب(نيمه مات ، نيمه براق ، مات)براي سطوح داخلي ساختمان
آستر اكريليك پايه آب براي سطوح داخل ساختمان
بتونه اكريليك پايه آب براي سطوح داخل ساختمان
پرايمر زير كار اكريليك براي سطوح گچي
رنگ اكريليك بدون سيليكون و سيليكوني براي سطوح خارجي
آستر اكريليك بدون سيليكون و سيليكوني براي سطوح خارجي
رنگ طرح برجسته بدون سيليكون و سيليكوني براي سطوح خارجي
مادررنگهاي اكريليكي پايه آب

کاتالوگ RAL
 
دانلود 
دفتر مركزي
تهران ، خيابان وليعصر، بالاتر از دستگردي،بلوار اسفنديار  پلاك 5، طبقه اول
تلفن :  22020355-021
فكس :  22051077-021


كارخانه 
جاده قديم قم ، بعد از كهريزك ، شصت متري شورآباد، حيابان يكم جنوبي ، جنب كارخانه ابر بسپار آرمان
تلفن : 56543257-021
فكس: 56543261-021

تبليغات


صفحه اصلي
نقشه سايت
RSS
فروشگاه
صفحه اصلی | ارتباط با ما | اطلاعات کلی | اطلاعات فنی | دکوراسیون
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به فروشگاه چسب و رنگ مهرگان مي باشد
تلفن: 34586747-34586764 (026)
ايميل: info@mehreganchemist.com
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون