زبان عربي
زبان انگليسي
زبان فارسي
فروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگان
اطلاعات فني
ورود به فروشگاه اينترنتي
دکوراسيون
مقالات
مزايده و مناقصهشرکت کرومات
 
شرکت رنگ کرومات از سال 1366 شروع به فعالیت نمود و در حال حاضر در زمینی به مساحت یک هکتار واقع در شهرک صنعتی عباس آباد ، در زمینه تولید انواع رنگهای ساختمانی ، صنعتی ، چسب چوب و غیره مشغول به فعالیت است .
این کارخانه دارای 2 آزمایشگاه مجهز ، با تجهیزات کامل جهت کنترل کیفی محصولات و نیز اجرای دقیق مقررات موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی می باشد . طرح توسعه این کارخانه با چشم انداز تولید و توزیع محصلات جدید با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات تولید و بسته بندی در دست اقدام می باشد. 
بسیار خرسندیم در فاز اول به منظور برآورده کردن نیاز کشور و نیز اشتغال جوانان تحصیل کرده این مرز و بوم با ظرفیت سالانه 5400 تن علاوه بر تولید محصولات خود شعار "کرومات به کیفیت می اندیشد " را با استفاده از آخرین تکنولوژی ماشین آلات تولید و بسته بندی و نیز بهره گیری از مجرب ترین و کارآمد ترین کادر تحقیق ، تولید ، فروش ، توزیع و پشتیبانی با عنایت به استانداردهای جهانی عملا تحقق بخشیده ایم. 
اعضا هیئت مدیره شرکت رنگ کرومات به صورت زیر می باشد :
  • اسماعیل بخشـایی  ( رئیس هیئت مدیره )
  • ناصــــــــــــــر باشی زاده ( مدیر عامل )
  • علـــــــــی بخشایی ( عضو هیئت مدیره )
  • امیـــــــــر بخشایی ( عضو هیئت مدیره )
  • خشایار باشی زاده ( عضو هیئت مدیره )
واحد کنترل کیفیت 
واحد کنترل کیفیت در کلیه مراحل قبل از تولید، پروسه انبار مواد اولیه ، و در حین تولید ، تخلیه و بسته بندی و نیز انبار محصولات نهایی و نیمه نهایی بر اساس یک سیستم قابل رهگیری و ردیابی عمل می نماید.
واحد کنترل کیفیت بر اساس روش های اجرائی و نیز همچنین دستوالعمل هائی که در سیستم نظام کیفیت ملی ( استاندارد ) تهیه و تدوین گردیده برای کلیه مواد اولیه ، نیمه آماده و محصولات نهائی که در این واحد تولیدی ساخته می شود جهت کنترل و اعلام انطباق و یا عدم آن نمونه برداری می کند.
مسئولین این واحد با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی و با به خدمت گرفتن " تست متدهای" استانداردهای ملی و بین المللی فاکتورهائی را که برای کیفیت مواد اولیه و نیز محصولات نهائی و همچنین تهیه مواد نیمه آماده تعریف شده است را در طول کلیه فرایند و پروسه تولید از زمان تحویل مواد اولیه تا زمان تخلیه و انبار مورد کنترل و ارزیابی قرار می دهند و در صورت عدم انطباق کیفیت مصول نیمه نهائی و یا نهائی با طرح کیفیت آن به واحد مربوط بازگشت داد تا اصلاحات لازم بعمل آوردند.
در این راستا چنانچه محصول نیمه نهائی و یا نهائی با طرح کیفیت انطباق داشت مجوز تخلیه ، انبار و توزیع آن صادر می گردد.
واحد کنترل کیفیت نظارت مستقیم بر کلیه مراحل ورود مواد اولیه ، محصول حین فرایند ، نیمه نهایی ، نهایی ، بسته بندی ، نگهداری و ارسال آن را برای مشتری به عهده دارد. 
 
                >  بیان دیدگاهها        >  گالری تصاویر       >  شبکه فروش        >  محصولات آینده

        
     

 
رنگ های ساختمانی :
 
رنگ روغنی مات آلکیدی
این رنگ برپایه رزین آلکیدی بلند پایه (Long oil) بوده و دارای چسبندگی فوق العاده روی کلیه سطوح فلزی ، آجری ، چوبی، سیمانی و گچی  می باشد.
رنگ روغنی آستری آلکیدی (پوشش زیرین)
این رنگ برپایه رزین آلکیدی بلند روغن( Long oil) بوده و دارای چسبندگی فوق العاده روی کلیه سطوح فلزی ، آجری، چوبی، سیمانی و گچی  می باشد . این محصول برای آستر نمودن داخل و خارج ساختمان توصیه می گردد .
رنگ تمام پلاستیک سفید (پلاستیک استاندارد سفید)
این رنگ بر پایه رزین امولسیون پلی ونیل استات تهیه و دارای چسبندگی فوق العاده و مناسب جهت استفاده روی سطوح سیمانی،گچی وبتونی می باشد .
رنگ نیم پلاستیک جدید (چاپ کرم)
این رنگ بر پایه رزین امولسیون پلی ونیل استات تهیه وجهت مصرف روی سقف مکانهائی که کمتر در دسترس استفاده می باشند توصیه می گردد.
رنگهای نیم پلاستیک (چاپ مشکی ، چاپ سبز، کاکتوس)
این محصول بر پایه رزین امولسیون پلی ونیل استات تهیه و جهت مصرف روی مکانهائی که کمتر در دسترس استفاده مداوم قرار داردمناسب می باشد .
رنگ اکریلیک پایه آب نیمه براق
این رنگ برپایه مرغوب ترین رزین اکریلیک با مقاومت بالا در مقابل عوامل محیطی و نور ماورا بنفش مناسب مصرف جهت کلیه سطوح آجری ، چوبی، سیمانی و گچی تولید شده است .
رنگ روغنی براق آلکیدی
این رنگ برپایه رزین آلکیدی بلند روغن (Long oil) بوده و دارای چسبندگی فوق العاده روی کلیه سطوح فلزی ، آجری ، چوبی، سیمانی و گچی می باشد .
جلای آلکیدی براق
این رنگ برپایه رزین آلکیدی بلند روغن( Long oil) بوده و دارای چسبندگی و براقیت بالا و نیز مناسب جهت مصرف روی کلیه سطوح چوبی می باشد .
رنگ اکلیل نقره ای 
این رنگ برپایه رزین آلکیدی بلند روغن( Long oil) و رزین های هیدروکربنی و نیز بهترین رنگینه های آلومینیوم است. این رنگ دارای چسبندگی فوق العاده روی کلیه سطوح فلزی ، آجری، چوبی، سیمانی و گچی .
رنگ نما اکریلیک
این رنگ برپایه رزین امولسیون اکریلیک و پیگمنت های مقاوم در برابر عوامل محیطی و نور ماورا بنفش ، مناسب مصرف جهت سطوح بتونی ، سیمانی ، آجری و گچی می باشد. از خصوصیتهای بارز آن می توان به 100% قابل شستشو ، بدون بو ، مواد سمی و سایر آلاینده های زیست محیطی بودن آن اشاره نمود.
مادررنگ پلاستیک
این رنگ بر پایه رزین امولوسیون پلی ونیل استات تهیه وجهت مصرف در هنرهای طراحی،خطاطی،ونیزاجرا برسطوح گچی،آجری، سیمانی، (داخل وخارج ساختمان) مناسب وتوصیه میگردد .
مادررنگ جوهری 
این محصول بر پایه آلکید رزین بلند روغن (long oil) بوده و نیز دارای بهترین رنگدانه های موجود از معتبرترین کارخانه های دنیا می باشد.این محصول دارای چسبندگی فوق العاده روی کلیه سطوح فلزی، آجری، چوبی، سیمانی و گچی می باشد.این مادررنگ جوهری جهت هم رنگی های مورد نیاز و بعضاً به صورت خالص برای رنگ آمیزی داخل و خارج ساختمان و نیز مصارف تزئینی توصیه می گردد.
 
رنگ های صنعتی :
 
رنگ ترافیکی
این رنگ برپایه رزین اکریلیک ترموپلاست بوده وجهت مصرف روی کلیه سطوح سیمانی،بتونی، وآسفالت (جهت خط کشی روی سطوحی مانند جاده ،اتوبان،خیابان و...درشرایط محیطی نرمال) مناسب می باشد .
رنگ سوله
این رنگ برپایه رزین آلکیدی بلند روغن (Long oil) بوده و جهت مصرف روی کلیه سطوح فلزی (آهنی و سازه ها) مناسب می باشد .
رنگ استخری
این رنگ بر پایه رزین اکریلیک ترموپلاست تهیه وجهت اجراروی کلیه سطوح سیمانی و بتونی مناسب.
رنگهای هوا خشک
این محصول بر پایه آلکید رزین بلند روغن (long oil) بوده و جهت مصرف روی کلیه سطوح فلزی و بالاخص ورقهای گالوانیزه کابینتی مناسب می باشد .
رنگ چکشی طوسی
این رنگ برپایه رزین آلکیدی کوتاه روغن ( short oil) بوده و دارای چسبندگی فوق العاده روی کلیه سطوح فلزی ، آجری، چوبی، سیمانی و گچی می باشد .
پرایمر (سیلر اکریلیک پایه آب)
این محصول بر پایه رزین اکریلیک استایرن تهیه و جهت مصرف روی کلیه سطوح سیمانی ،گچی در زمان ما قبل از اعمال و اجراء رنگ نما و یا رنگ اکریلیک نیمه براق به سطح مورد نظر و جهت افزایش چسبندگی و مقاومت نهائی رنگ مناسب و توصیه می گردد .
چسب چوب
این محصول بر پایه رزین امولسیون پلی وینیل استات تهیه و دارای قدرت چسبندگی بالا برای چسباندن انواع چوب وسفال می باشد .
 
روغن ها :
 
روغن الیف (سیلر زیر کار)
این محصول بر پایه پترولیوم رزین تهیه و مناسب مصرف جهت آماده سازی کلیه سطوح گچی و ساخت بتونی زیر کار می باشد .
روغن جلا

ضد رنگ ها :
 
ضد زنگ اخرایی
این رنگ برپایه رزین آلکیدی بلند روغن(Long oil) وبهترین پیگمنت های معدنی اخرا و نیز دارای چسبندگی فوق العاده روی کلیه سطوح می باشد.
ضد زنگ طوسی
این رنگ برپایه رزین آلکیدی بلند روغن(Long oil) وبهترین پیگمنت های معدنی اخرا و نیز دارای چسبندگی فوق العاده روی کلیه سطوح می باشد.
 
محصولات جدید :
- » اسپری
- » چسب چوب
- » رنگ نما
- » پرایمر
- » مادر رنگ های آکریلیک
- » رنگ سفالی
- » رنگ آکریلیک نیمه براق
- » رنگ اپوکسی شیشه
- » تینر اپوکسی
- » رویه زینک کرومات
- » ضد زنگ سرنجی
- » رنگ جدولی

محصولات آینده :
 - » رنگ اپوکسی پلی آمید
- » رنگ اپوکسی پلی اورتان
- » رنگ های نسوز
- » رنگ کوره ای
- » نیم پلی استر مات
- » نیم پلی استر براق
- » سیلر
- » کیلر
رنگ های روغنی:

رنگ های پلاستیک :

 

 آدرس کارخانه  :
تهران، جاده خاوران، بعد از شریف آباد، شهرک صنعتی عباس آباد، بلوار ابن سینا ، خیابان افرا، خیابان آبنوس، کارخانه رنگ کرومات 
تلفن :       0292342339502923423396
 
آدرس دفتر فروش:
خیابان دکتر بهشتی ( عباس آباد ) ، بعد از چهارراه اندیشه ، پلاک 64 ، طبقه دوم
تلفن :88405427- 88415635
روابط عمومی :88430411
مدیریت : 88442860

 
تبليغات


صفحه اصلي
نقشه سايت
RSS
فروشگاه
صفحه اصلی | ارتباط با ما | اطلاعات کلی | اطلاعات فنی | دکوراسیون
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به فروشگاه چسب و رنگ مهرگان مي باشد
تلفن: 34586747-34586764 (026)
ايميل: info@mehreganchemist.com
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون