زبان عربي
زبان انگليسي
زبان فارسي
فروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگان
اطلاعات فني
ورود به فروشگاه اينترنتي
دکوراسيون
مقالات
مزايده و مناقصه
 


شركت صنایع رنگ آرکو در سال ۱۳۶۶ تاسيس گرديد و بعنوان اولین کارخانه سازنده رنگ استاندارد اتومبیلی در شمالغرب کشور فعالیت خود را آغاز نمود.
کارخانه این شركت درکیلومتر ۳۵ جاده تبریز به آذرشهر در شهرک صنعتی شهید سلیمی و در خیابان سی متری سوم واقع شده است. اين كارخانه در زميني به مساحت شش هزار متر مربع بنا گرديده است كه زير بناي سالنهاي طبقاتی توليد و انبارها بالغ بر هفت هزار مترمربع می باشد.
آزمايشگاههاي كنترل كيفي وتحقيقاتي شركت صنایع رنگ آرکو يكي از بزرگترين و مجهزترين آزمايشگاههاي رنگسازي در كشور بوده كه با تكيه بردانش فني متخصصان مجرب وكارآزموده خود و همچنين با بهره گيري از تكنولوژي نوين و جديدترين ماشين آلات و تجهیزات روز دنيا، قادر به توليد انواع رنگها و پوششهاي صنعتي و تخصصي مي باشد.
شرکت صنایع رنگ آرکو هم اکنون توانسته با تولید اولین بتونه سنگی استاندارد در ایران رقیبی جدی برای محصولات مشابه خارجی باشد و همچنین با تولید تمامی رنگهای اتومبیلی و صنعتی و ارائه انواع رنگهای سفارشی تخصصی سطح کشور را تحت پوشش قرار دهد.
محصولات این شرکت به کشورهای همجوار از جمله ارمنستان، آذربایجان و عراق و ... صادر می شود که افزایش سطح صادرات به سایر کشورهای منطقه نیز در برنامه توسعه این شرکت قرار دارد.>  بیان دیدگاهها        >  گالری تصاویر       >  شبکه فروش        >  محصولات آینده

 رنگ فوری نیتروسلولزی
رنگ آلکیدی اتومبیلی (روغنی اتومبیلی)
رنگ پلی اورتان (21)
.بتونه سنگی پلی زد
 بتونه سنگی سوپر آرکو
 بتونه سنگی آپکس
 بتونه سنگی آرکو
 آستر
 کیلر
 رنگ های صنعتی
 چسب سنگ
 رنگ اسپری

دفتر مرکزى: تبریز‏، نرسیده به چهارراه آبرسان، روبروی بانک کشاورزی، ساختمان ونک، طبقه ۲ واحد ۱
تلفن: ۹ ـ ۳۳۶۸۳۱۸ (۰۴۱۱) فاکس: ۳۳۶۱۰۵۶ (۰۴۱۱)

کارخانه: شهرک شهيد سليمى خيابان سى مترى سوم
تلفن: ۴ـ۴۳۲۸۱۹۱ (۰۴۱۲) فاکس: ۴۳۲۸۱۹۵ (۰۴۱۲)

ايميل : info@arkopaint.com
تبليغات


صفحه اصلي
نقشه سايت
RSS
فروشگاه
صفحه اصلی | ارتباط با ما | اطلاعات کلی | اطلاعات فنی | دکوراسیون
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به فروشگاه چسب و رنگ مهرگان مي باشد
تلفن: 34586747-34586764 (026)
ايميل: info@mehreganchemist.com
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون