زبان عربي
زبان انگليسي
زبان فارسي
فروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگان
اطلاعات فني
ورود به فروشگاه اينترنتي
دکوراسيون
مقالات
مزايده و مناقصه


شركت رنگ الوان درسال 1360 فعاليت خود را در زمينه توليد انواع رنگ‌هاي ساختماني و صنعتي در كيلومتر 16 جاده مخصوص كرج آغاز نمود.

با توجه به نوع نگرش و ديدگاه وسيع مديران و اعتقاد به خرد جمعي و انجام كار كارشناسي و با همت همكاران صديق و پرتلاش، شركت رنگ الوان توانسته است بعنوان يكي از بزرگترين توليدكنندگان رنگ و پوشش‌هاي صنعتي پيشرو در بازار رنگ مطرح گردد.

شركت الوان با دارا بودن مجوز توليد از وزارت صنايع و معادن و با ظرفيت 16570تن در سال توانسته است جهت بيش از سيصد و پنجاه نفر اشتغالزائي ايجاد نمايد كه هر يك از اين نيرو‌ها، سرمايه و افتخار الوان مي‌باشند. بيش از 20% از اين سرمايه‌هاي ارزشمند، نيروهايي با تحصيلات مقطع كارشناسي و يا بالاتر از آن مي‌باشند كه خود شرايط ويژه‌اي را براي پرداختن به امور تحقيقات كاربردي و توسعه‌اي فراهم آورده ‌است. بطوريكه در سايه اين تلاش‌هاي علمي و كاربردي، شركت الوان توانسته است پروانه تحقيق و توسعه (R&D) را از وزارت صنايع و معادن ايران در سال 1384اخذ و بسياري از پروژه‌هاي كاربردي وابسته به صنعت رنگ را با موفقيت به انجام برساند.

وجود سرمايه‌هاي ارزشمند منابع انساني در قالب گروههاي تحقيقات كاربردي، تحقيق بازارهاي صادراتي و داخلي، توليد، تأمين مواد، كنترل كيفيت و غيره بعنوان پشتوانه درون سازماني و مشتريان الوان كه اعضاي واقعي خانواده عظيم الوان هستند بعنوان پشتوانه برون سازماني، كسب افتخارات متعدد را موجب گرديدند. در پاسخ به اين عشق ورزي‌ها و افتخار آفريني‌ها ، شركت الوان بر آن گرديد تا بحث جهاني شدن را مورد توجه خاص قرار دهد و با نگاه عميق‌تر به آينده، شرايط زير ساختار توليد را با توجه به ظرفيت‌سنجي‌هاي جهاني توليد، در ايران عزيز بنيان نهد. با اين استراتژي، مديران ارشد الوان، ايجاد يك واحد توليدي با ظرفيت 50000 تن در سال را با استفاده از تكنولوژيهاي برتر (در پروسه توليد و نيز تكنولوژي نانو) را در سرلوحه كار خود قرار داده و در جهت تحقق اين مهم اقدام به خريد زمين در بهترين شهرك صنعتي ايران بنام شهرك تكنولوژيهاي برتر كاسپين واقع در حد فاصل تهران- قزوين در زميني به مساحت 22000 متر مربع را نموده است كه هم اكنون مراحل طراحي آن به اتمام رسيده و مراحل ساخت آن با پيشرفت فيزيكي مطلوب در حال انجام است.  >  بیان دیدگاهها        >  گالری تصاویر       >  شبکه فروش        >  محصولات آینده
ساختمانی
صنعتی
پوشش های کف
پوشش های ضد حریق
تهران ، میدان هفت تیر ، خیابان لطفی ، شماره 23
تلفن : 88847444 21 98+
نمابر : 88303389 21 98+
وب سایت: http://www.alvanpaint.com
ایمیل : info@alvanpaint.com
تبليغات


صفحه اصلي
نقشه سايت
RSS
فروشگاه
صفحه اصلی | ارتباط با ما | اطلاعات کلی | اطلاعات فنی | دکوراسیون
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به فروشگاه چسب و رنگ مهرگان مي باشد
تلفن: 34586747-34586764 (026)
ايميل: info@mehreganchemist.com
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون