زبان عربي
زبان انگليسي
زبان فارسي
فروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگان
اطلاعات فني
ورود به فروشگاه اينترنتي
دکوراسيون
مقالات
مزايده و مناقصه

تاريخ انتشار : 1393/02/17 - 14:05
فروشگاه اینترنتی رنگ و چسب مهرگان دارای نماد اعتماد ملی الکترونیک
فروشگاه اینترنتی رنگ و چسب مهرگان با افتخار موفق به دریافت نماد اعتماد ملی الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وابسته به وزارت صنعت ، معدن و تجارت شده است.

فروشگاه اینترنتی رنگ و چسب مهرگان دارای نماد اعتماد ملی الکترونیک

نماد اعتماد چیست؟

نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کار اینترنتی زیر نظر مستقیم مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وابسته به وزارت صنعت ، معدن و تجارت می باشد.

فروشگاه اینترنتی رنگ و چسب مهرگان با افتخار موفق به دریافت نماد اعتماد ملی الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وابسته به وزارت صنعت ، معدن و تجارت شده است. اخذ این نماد و نمایش آن در وب سایت www.MEHREGANCHEMIST.com به معنای اعتبار و مورد تایید بودن وب سایت رنگ و چسب مهرگان توسط مراجع ذیربط می باشد.

طبق مطالعات انجام شده تائید فروشگاه مجازی توسط یک موسسه و مرکز ثالث، بیشترین تاثیر در مراجعه و اعتماد خریداران به فروشگاه مجازی را دارد. در این حالت خریدار از محفوظ ماندن اطلاعات خود احساس امنیت بیشتری دارد و اگر از اطلاعات شخصی وی سوء استفاده شود، می تواند برای شکایت از فروشگاه مجازی متخلف به مراجع قانونی مراجعه نماید.

یکی از عوامل مهم توسعه تجارت الکترونیکی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان کاربران خدمات الکترونیکی می باشد. با توجه به بررسی های انجام گرفته، مهمترین عوامل مراجعه و اعتماد خریداران به فروشگاه های مجازی به شرح ذیل می باشند:

1.شناسایی مالک فروشگاه و امکان مراجعه در صورت بروز اشکال
2.کامل و صحیح بودن اطلاعات کالا یا خدمات ارائه شده
3.گارانتی محصولات و ارائه خدمات پس از فروش
4.واضح بودن روند برگرداندن کالا و باز پس گیری پول
5.محفوظ ماندن اطلاعات شخصی و مالی خریداران
6.تایید امنیت سایت توسط یک موسسه و مرکز ملی اعتماد

در ایران مرکز توسعه تجارت الکترونیکی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الکترونیکی به فروشگاه های مجازی را بر عهده دارد. اعطای نماد اعتماد الکترونیکی برای وب سایت های تجاری با هدف قانونمند کردن و چارچوب دهی به فعالیت فروشگاه های مجازی در حال انجام می باشد. نماد اعتماد الکترونیکی به شکل یک علامت در بالای سایت هایی که از نظر قانونی فعالیت آنان مورد تائید است به نمایش در می آید. ساماندهی سایت های تجاری در کشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الکترونیکی به خصوصB2C خواهد بود. به نحوی که مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این که سایت ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند کرد و حقوق مصرف کنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می کنند.

 

*تمامي سايتهاي داراي نماد اعتماد الكترونيكي ملزم به رعايت موارد مندرج در« تعهدنامه کسب و کار اينترنتي داراي نماد اعتماد الكترونيكي » مي باشند.

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تبليغات


صفحه اصلي
نقشه سايت
RSS
فروشگاه
صفحه اصلی | ارتباط با ما | اطلاعات کلی | اطلاعات فنی | دکوراسیون
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به فروشگاه چسب و رنگ مهرگان مي باشد
تلفن: 34586747-34586764 (026)
ايميل: info@mehreganchemist.com
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون