زبان عربي
زبان انگليسي
زبان فارسي
فروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگانفروشگاه چسب و رنگ مهرگان
اطلاعات فني
ورود به فروشگاه اينترنتي
دکوراسيون
مقالات
مزايده و مناقصه
NSG B70
مقاوم کننده و آب بند کننده بتن و ملات سیمانی
این ماده دارای خاصیت واترپروفی 65% و سخت کنندگی 35% با ظاهرشیری رنگ بوده که پس از استفاده روی سطح یا ترکیب در ملات کاملا بیرنگ می شود.
قابلیت ترکیب در هر نوع ملات سیمانی و گچی را دارد . از این ماده اکثرا در ساخت ملات ها با قطر بیش از یک سانت، مانند نصب سرامیک، کاشی ، سنگ و نیز ملات های سیمانکاری جهت آب بندی و مقاوم سازی و عدم یخ زدگی و ریزش سیمان و بالا بردن میزان چسبندگی استفاده می گردد

NSG B70
که بر پایه رزین های آکریلیک وبا بهره گیری از تکنولوژی نانو ساخته شده است قابلیت ترکیب در هر نوع ملات سیمانی و گچی را دارد و با انواع رنگ های آکریلیک نیز ترکیب می شود. همچنین دارای نفوذی بسیار عالی درانواع سازه ها حتی آهن و چوب می باشد. با توجه به خاصیت آب بندی و سخت کنندگی قوی، این ماده جهت ساخت و ترمیم بدنه مخازن بتنی آب، استخر، سونا، کف و بدنه سرویس های بهداشتی، ملات موزاییک، بتون ریزی راه آب ها، سیمان کاری ونرمه کشی و زیر سازی مکان های تحت فشار آب منفی و مثبت، نمای ساختمان ها، سپتیک، کانال های آب و فاضلاب، روکش جهت بتن های مجاور با آب و فاضلاب و ... کاربرد فراوانی دارد.
سرعت خشک شدن متعادل، پر نمودن فضاهای خالی مانده در سطح بتن و ملات ها، بالا بردن ضریب چسبندگی و نیز جلوگیری از پوسیدگی میلگرد و اجزاء فلزی درگیر در بتن و ملات های سیمانی، ممانعت از ترک سازه سیمانی در تغییر دما و یخبندان، ثابت نگه داشتن اسلامپ بتن در لایه ریزی متقارن و نیز ایجاد تراکم در ملات و بتن از مزایای این محصول می باشد. این ماده دمای بین 350 + الی 75 – درجه سانتیگراد را براحتی تحمل نموده و غیر قابل اشتعال و نیز سازگار با محیط زیست می باشد. در مقابل مواد شوینده و اشعهUV و گازCO2 بشدت مقاوم است. کاملا ضد خزه، جلبک و باکتری بوده و اجازه رشد و تجمع این مواد را در سطح نمی دهد.
از این ماده اغلب بعنوانMidSection استفاده می شود. با توجه به قدرت واترپروفی و همچنین سخت سازی موجود در این ماده و نیز مقاومت آن در برابر فشارهای منفی و مثبت آب، این محصول بالاترین مصرف را در بخش ساخت و ترمیم و لاینینگ سازه ها را دارد.
ویژه گی ها
 
 
 
روش اجرا:
 در بتن ریزی ها، ساخت ملات و پلاسترهای سیمانی بسته به میزان حجم آب و رطوبت و نیز قطر لایه سیمانی، نحوه ترکیب این محصول با آب متفاوت می باشد
   بطور مثال برای لیسه کشی بدنه مخازن آب از نسبت یک واحدB70 با 2 واحد آب استفاده می شود. چنانچه نیاز به تهیه یک مترمکعب بتن یا ملات برای انجام این کار داشته باشیم بجای 120 لیتر آب مورد نیاز مقدار 40 لیترB70 به 80 لیتر آب اضافه و از این محلول برای ساخت بتن و ملات استفده می شود.
استفاده از این محصول تغییری در میزان مصرف اجزاء دیگر بتن و ملات ایجاد نمی نماید.

مشخصات ویژه:
تحمل دمایی بین -75° الی +350° سانتیگراد
غیرقابل اشتعال و سازگار با محیط زیست
مقاوم در برابر اشعهUV آفتاب
ضد خزه، جلبک و باکتری
سرعت خشک شدن متعادل
پرنمودن فضاهای خالی مانده در سطح بتن و ملاتها
بالا بردن ضریب چسبندگی و کاهش پوسیدگی میلگرد
دارای نفوذ بسیار بالا در تمامی سطوح
ممانعت از یخ زدگی و ترک سازه های سیمانی در تغییر دما
ثابت نگهداشتن اسلامپ بتن در لایه ریزی متقارن
ایجاد تراکم در ملات و بتن
دارای چسبندگی بسیار عالی با انواع سازه حتی آهن و چوب
موارد مصرف::
ساخت، ترمیم و سیمان کاری کف و بدنه سرویس های بهداشتی، استخرها و مخازن بتنی آب شرب، پشت بام، پارکینگ، ترای و...
نرمه کشی و زیرسازی مکانهای تحت فشار آب (منفی و مثبت) و نمای ساختمانها، مخازن بتنی، استخر و سونا، کانالهای آب و فاضلاب
روکش و نرمه کشی بتن های مجاور با آب، فاضلاب و سپتیک
ساخت انواع ملات جهت نصب موزاییک، سرامیک و سنگ و...
بتن ریزی و ساخت جداول مسیرآبراه ها و محوطه سازی
 
مزایا:
این محصول ضمن بالا بردن میزان چسبندگی عالی در اجزاء ملات و بتن باعث پر نمودن حفره های خالی موجود در آنها و نیز ایجاد بافت و چسبندگی بسیار خوبی بین اجزاء ملات و بتن با موادی همچون سنگ، گرانیت، آهن و چوب و ... می شود. با توجه به خاصیت آب بندی و سخت کنندگی قوی، این ماده کاربرد فراوانی در بخش لاینینگ ترمیم، ساخت و بازسازی دارد.
امکان آب بندی محل های غیر قابل دسترس مانند بین لوله های آب، دور چراغهای استخر، ملات نصب اسکیمر دریچه فاضلاب و لوله های ورودی و خروجی استخر و مخازن
زیرسازی جهت آب بندی کردن نماهای بارانگیر ساختمان.
امکان آب بندی و مقاوم سازی سطوح در مقابل رطوبت و ترددهای ترافیکی.
با لا بردن مقاومت سایشی و رطوبتی بتن و ملات
 
بسته بندی در بسته های:
ظرفهای 20 لیتری
 

تبليغات


صفحه اصلي
نقشه سايت
RSS
فروشگاه
صفحه اصلی | ارتباط با ما | اطلاعات کلی | اطلاعات فنی | دکوراسیون
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به فروشگاه چسب و رنگ مهرگان مي باشد
تلفن: 34586747-34586764 (026)
ايميل: info@mehreganchemist.com
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون